Přání pro učitele s dodáním do 27. června objednávejte prosím do 23. června. U pozdějších objednávek bohužel nejsme schopni garantovat doručení před koncem školního roku.

Slovíčko na každý den

Omyvatelný plakát ve formátu A1 s obrovskou osmisměrkou – obsahuje 365(6) slov a QR kód s významem všech hledaných slov. Dárkový tubus v ceně.

Tajenka ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Stíratelná fixa + držáček ?
559 Kč 559 Kč 559 Kč 559 Kč 559 Kč 559 Kč 559 Kč 559 Kč 559 Kč 759 Kč od 559 Kč
Kategorie: Plakáty
Kopie návrhu predplatne (10)
Novinka
Zakázková výroba
Zakázková výroba
každý kus je originál
Profesionální tisk
Profesionální tisk
v lokální rodinné tiskárně
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce nad 500 Kč
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
v Dlouhé Lhotě u Příbrami

Hledáte luštitelskou výzvu? Pak jste tu správně! Obrovskou osmisměrkou ve formátu A1 překvapíte i zkušené luštitele.

V osmisměrce je ukryto celkem 365(6) slov, jedná se tedy o skvělý způsob, jak každý den potrénovat mozkové závity, navíc se přirozeně zvyšuje úroveň obtížnosti. Plakát ale také můžete využít pro skupinové luštění, ať už jako soutěž (komu se podaří nalézt více slov) nebo jako spolupráci např. ve školách, při teambuildinzích, v čekárnách nebo v domovech pro seniory.

Při tvorbě plakátu jsme se snažili myslet na všechny detaily, a tak Vás jistě potěší, že je omyvatelný. Pokud na něj budete psát fixem určeným pro bílé tabule, snadno smažete chybky a v podstatě tak můžete luštit do nekonečna, což je výborná vlastnost především pro luštění ve skupině. Dále jsme na plakát přidali QR kód, který Vás odkáže na stránku, kde jsou vypsána všechna hledaná slova společně s jejich významem. Nebudete si tedy muset "googlit" každé jednotlivé slovo, které neznáte. Navíc plakát dodáváme včetně dárkového tubusu, takže Vám ulehčíme i práci s balením dárku.

V nabídce máme několik variant tajenek, ze kterých si můžete vybrat. Pokud Vás ani jedna varianta neoslovila, můžete si za příplatek 200 Kč vymyslet svou vlastní (v tomto případě však garantujeme počet hledaných slov v rozmezí 360-366 slov). Pokud si chcete koupit plakát pro sebe a nechcete dopředu znát znění tajenky, můžete zvolit variantu "Nechám se překvapit" a my vybereme z nabídky za Vás.

Dále Vám k plakátu můžeme za příplatek 30 Kč rovnou přibalit i fix na bílé tabule společně s držáčkem, který si můžete na tabuli přilepit, a mít tak fix stále "v pohotovostním režimu."

Vzhledem k velikosti tubusu, lze plakát poslat pouze prostřednictvím PPL.

 

Zpět do obchodu