O nás

prvni_osmismerky

Jak to všechno začalo? Dobrý den, jmenuji se Lucka a Krossky je projekt, který mi umožňuje si trochu oddychnout od mateřských povinností. Po třech letech strávených s dětmi doma člověk uvízne v nějakém stereotypu a hledá způsoby, jak z něj na chvilku uniknout, aby se z toho nezbláznil. Po večerech jsem přemýšlela, jak bych mohla skloubit přivýdělek a péči o děti, až jsem si jednou před Vánoci vzpomněla na dárek, který jsem před šesti lety dala babičce. Bylo to 20 stran vlastnoručně vyrobených osmisměrek. Dodnes si pamatuji, jak pro mě bylo každý rok těžké vymyslet vánoční dárek pro babičku a dědu. Po tolika prožitých Vánocích, narozeninách a svátcích již měli zkrátka vše. Většinou jsem tedy skončila v trafice a snažila se najít něco k luštění, co jsem nekoupila minulý rok a zároveň to bylo alespoň trochu vkusné. V roce 2016 jsem ale připravila své první vlastní hádanky.

Byla to docela dřina, po estetické stránce to také nebyla žádná sláva, ale byla jsem na ten dárek opravdu pyšná. A tak jsem si řekla, že by bylo fajn nabízet výrobu hádanek na míru i ostatním. Věděla jsem, že budu muset zlepšit zejména grafickou stránku. Proto jsem se rozhodla využít služeb profesionální tiskárny a dát si záležet na výběru papírů, na které budu tisknout. Ráda podporuji zručné lidi z okolí, proto jsem nakonec navázala spolupráci s místní tiskárnou. Líbí se mi i myšlenka udržitelnosti, proto jsou všechny naše papíry recyklované a pocházejí od certifikovaných firem, které při výrobě používají pouze dřevo z šetrně obhospodařovaných lesů.

218_logo5_3-col_1_348x268@2x    DS in time (2)

Všechny naše výrobky připravuji až po přijetí objednávky, proto ke každé objednávce přistupuji individuálně. Těší mě, když Vám mohu připravit zboží, ze kterého budeme mít Vy či Vaši blízcí radost. Proto se neváhejte ptát, ráda Vám odpovím a případně zkusím vyhovět i Vašim přáním. 

Zpět do obchodu