Přání pro učitele s dodáním do 27. června objednávejte prosím do 23. června. U pozdějších objednávek bohužel nejsme schopni garantovat doručení před koncem školního roku.

Sešit s nonogramy

Originální sešit ve formátu A4 s obrázkovými nonogramy. Ideální dárek pro všechny, které již omrzelo tradiční luštění a chtějí vyzkoušet něco nového!

Papír
Titulní strana ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárkové balení ?
299 Kč
Kategorie: Nonogramy
Zakázková výroba
Zakázková výroba
každý kus je originál
Profesionální tisk
Profesionální tisk
v lokální rodinné tiskárně
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce nad 500 Kč
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
v Dlouhé Lhotě u Příbrami

Nonogramy zatím nejsou v Čechách příliš rozšířené, způsobem luštění se však velmi podobají oblíbenému sudoku. Čísla po krajích udávají počet vybarvených polí v daném řádku či sloupci. Pokud je v daném řádku či ve sloupci více čísel, jednotlivá čísla udávají počet vybarvených polí, mezi kterými je alespoň jedno nevybarvené pole. Při správném vyřešení získáte obrázek.

papiry

Sešit ve formátu A4 obsahuje 20 nonogramů + 1 na titulní straně. Na každé straně je obrázek o rozměru 20 x 20 polí.

Desky sešitu jsou z kvalitního papíru, vybírat můžete z:

  • kraftového papíru s gramáží 259 g/m²
  • kreativního papíru s příměsí kávygramáží 250 g/m², který je ze 100 % vyroben z recyklovaného materiálu a má v sobě zpracované zbytky kávy
  • kreativního papíru s příměsí trávy s gramáží 275 g/m², který obsahuje 20 - 40 % travní plsti a je tak šetrnější k životnímu prostředí než běžný papír

Jednotlivé listy jsou z recyklovaného papíru s gramáží 100 g/m². Díky vyšší gramáži nemusíte mít strach, že by např. při gumování došlo k poškození papíru.

Na titulní stranu si můžete vybrat jeden z těchto obrázků: raketa, sova nebo věž.

Chcete mít opravdu originální dárek, přidejte dárkové balení a o nic dalšího se již nemusíte starat. :)

Všechny naše produkty necháváme vytisknout v profesionální tiskárně, což bohužel trochu prodlužuje dobu odeslání, která je nyní 7 pracovních dní. Pokud potřebujete zboží dříve, napište mi a zkusíme se domluvit. :)

Zpět do obchodu