Luštitelské předplatné

Předplatné křížovek a osmisměrek - luštění na 3, 6 nebo rovnou 12 měsíců! Sešity plné hádanek a zajímavostí z ČR. Originální dárek pro všechny zapálené luštitele!

Délka předplatného ?
Typ hádanek
Začátek předplatného ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Elektronický dárkový poukaz ?
Počet vlastních titulních stran ?
399 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 779 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč 1 479 Kč od 399 Kč
010324 darkovy poukaz
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Zakázková výroba
Zakázková výroba
každý kus je originál
Profesionální tisk
Profesionální tisk
v lokální rodinné tiskárně
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce nad 500 Kč
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
v Dlouhé Lhotě u Příbrami

Potěšte sebe nebo své blízké zásobou luštění na 3, 6 nebo rovnou 12 měsíců. Díky luštitelskému předplatnému získáte sešit ve formátu A5 plný křížovek či osmisměrek a dozvíte se spoustu zajímavostí z našich luhů a hájů. V průběhu roku vzniknou celkem 4 tematicky laděné sešity a každý z nich bude obsahovat 93 hádanek. Sešit budeme vždy posílat první týden v měsíci, který si při objednání předplatného zvolíte. Pokud zvolíte předplatné na více sešitů, bude další sešit zaslán vždy po 3 měsících od odeslání předchozího sešitu. V ceně předplatného je zahrnuta i doprava na libovolné výdejní místo.

Desky sešitu jsou z kvalitního kreativního papíru s příměsí kávygramáží 250 g/m², který je ze 100 % vyroben z recyklovaného materiálu a má v sobě zpracované zbytky kávy. Jednotlivé listy jsou z recyklovaného papíru s gramáží 100 g/m². Díky vyšší gramáži nemusíte mít strach, že by např. při gumování došlo k poškození papíru.

Za příplatek 100 Kč nabízíme jedinečnou možnost připravit ke každému sešitu titulní stranu na přání. Máte tak možnost vytvořit originální osobní dárek. Na titulní straně bude křížovka či osmisměrka s tajenkou, kterou si sami zvolíte, a navíc můžete přidat i vlastní fotografii. Znění tajenky (měla by splňovat podmínku max. 15 písmen) napište prosím do poznámky u produktu a fotografii vložte do přílohy. Pokud objednáte předplatné na 3 měsíce, můžete objednat maximálně 1 titulní stranu. U předplatného na celý rok můžete objednat až 4 titulní strany. V případě, že jich objednáte méně, budou první sešity s vlastní titulní stranou a ostatní již budou standardní.

Díky možnosti zvolit si vlastní titulní stranu získáte opravdu originální dárek, který jistě potěší všechny nadšené luštitele. V případě zájmu Vám můžeme zaslat elektronický dárkový poukaz s věnováním na e-mail.

Správný postup při objednání předplatného:

  • Vyberte libovolné výdejní místo (Zásilkovna nebo PPL), kam budeme sešity z předplatného posílat.
  • Pokud chcete předplatné někomu darovat, vyplňte prosím v košíku do poznámky pro prodejce: jméno a příjmení, e-mail a telefon obdarovaného (jedná se o nezbytné údaje pro odeslání zásilky).
  • Zároveň do poznámky pro prodejce můžete uvést věnování, které bude uvedeno na dárkovém poukazu.
Zpět do obchodu